جولای, 2019 بدون نظر متفرقه

 باشگاه فوتبال چلسی امروز وان ایکس بت را به عنوان شریک رسمی شرط بندی خود در 3 فصل آینده اعلام میکند.

وان ایکس بت که در سال 2007 تاسیس شد یکی از کمپانی های بزرگ شرطبندی آنلاین در آسیا، آفریقا و اروپاست که در این سایت بیش از 1000 مسابقه روزانه وجود دارد که این مسابقات ها شامل تنیس، فوتبال و راگبی میشود. 

ارتباط این کمپانی با چلسی باعث میشود تا وان ایکس بت به صورت جهانی و مخصوصا در انگلستان بیشتر دیده شود، زیرا این شرکت به دنبال افزایش سهم خود در بازار انگلستان است. 

کریس توانسند اوبه مدیر امور تجاری باشگاه چلسی در این خصوص گفت؛ ”ما خیلی هیجان زده هستیم که به وان ایکس بت به عنوان شریک شرطبندی جهانی باشگاه فوتبال چلسی خوش‌آمد بگیوییم، 

وان ایکس بت یکی از کمپانی های بسیار عالی در صنعت شرطبندی است که خیلی سریع رشد کرده و ما به دنبال همایت از آنها هستیم تا آنها بتوانند مردم را در انگلستان و سراسر دنیا از برند خود آگاه کنند“. 

الکس سامرز سخنگوی وان ایکس بت افزود؛ ”افتخار خیلی بزرگی است برای ما که بتوانیم یکی از  شرکای باشگاه فوتبال چلسی بشویم ما این اطمینان را میدهیم که طرفداران چلسی فعالیت های خیلی مختلف و جالبی را از این شراکت در 3 سال آینده ببینند و یقینا ما پرچم آبی را به بالاترین حد ممکن خواهیم رساند“. 

طرفداران انگلیسی که بتوانند نتایج چلسی را در لیگ برتر انگلیس، با استفاده از صفحه مخصوص http://chelseafc.com پیشبینی کنند وارد یک قرعه کشی بزرگ برای بردن بلیت های مسابقات چلسی، عضویت در سایت، تخفیف عضویت در باشگاه و کارت های تشویقی خرید در فروشگاه بزرگ استمفورد بریدج برای آنها در نظر گرفته میشود. 

برای ورود به سایت وان ایکس بت روی لینک زیر کلیک کنید.

http://www.1xbetiran.org

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *